• cz
  • de

Jednotlivé třídy

3.třída

Milé děti, milí rodiče třeťáků,

doufám, že jste všichni měli krásné léto a že jste odpočatí. Zítra se na zahájení školního roku sejdeme v 8hodin ráno. Za špatného počasí v hale, za pěkného počasí na zahradě za halou. Podrobnější informace najdete v aktualitách na stránkách školy. Po zahájení školního roku odchází děti domů,  není oběd ani družina.

Z důvodu probíhající rekonstrukce školy se naše třída bude zatím učit v náhradních prostorách v obřadní síni na obecním úřadě.

Zítra na zahájení ŠR všem dětem rozdám list, kde upřesňuji, jak budou probíhat první dny školy, co si do školy přinést na středu,  informace o plavání, kdy se kam dostavit ap. Ve středu už dětem ve škole rozdám rozvrh hodin.

Už se na vás moc těším :-).

J. Grebíková