Prváčci a druháčci do školy

Prváčci a druháčci do školy

jak už jistě víte z médií, od středy 18. 11. 2020 je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základních škol tzn. prezenční výuka.

Jsme moc rádi, že naše prvňáčky a druháčky už přivítáme v opravené budově školy.

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Budova školy bude otevřena od 7:40 hodin, pro přihlášené žáky školní družiny od 6:00 hodin, vstup ze dvora školy.

Vzhledem epidemiologické situaci, i nadále platí, že je zakázán vstup cizích osob (rodičů) do budovy školy.

Školní jídelna:

Tímto Vás žádáme, abyste své děti přihlásily k odběru obědů a to nejlépe do pondělí 16. 11. 2020.
Kontaktujte nás, prosím, telefonicky, SMS nebo emailem - stačí napsat jméno žáka a datum od kdy

bude na obědy chodit.

tel.:  774 300 966

email:  sjspyt@zsspytihnev.cz

Školní družina:

Pokud bude vaše dítě od tohoto data navštěvovat školní družinu (ranní nebo odpolední), prosím, kontaktujte telefonicky v pondělí od 8:00 do 15:00 hodin paní vychovatelku.

tel.: 774 700 966.

S přáním pevného zdraví