Důležité informace

Informace - karanténa, třídní schůzky

je mou povinností Vás informovat, že byl v mateřské škole potvrzen případ onemocnění COVID-19. Děti ze třídy "Berušky" a "Motýlci", které byly během pobytu v MŠ v rizikovém kontaktu s osobou, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2, bude nařízena karanténa, která se vztahuje pouze na osoby z rizikového kontaktu, ne na jeho rodinné příslušníky. Prosím očekávejte doručení sms zprávy s odkazem na sebetrasovací formulář. Pokud se rozhodnete tuto možnost nevyužít, tak Vás bude ohledně karantény telefonicky kontaktovat trasovací centrum hygienické stanice. Karanténní opatření budou nařízena v minimální délce trvání 14 dnů ode dne posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Karanténní opatření ukončuje ošetřující lékař Vašeho dítěte. Součástí karanténních opaření je i RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2, který je nezbytný podstoupit v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou, nejpozději však do 10. dne. Rodiče dětí, kterých se to týká, budou obesláni e-mailem.

Ve středu 29.9.2021 se třídní schůzky neuskuteční z výše uvedených důvodů. Společné třídní schůzky se budou konat v náhradním termínu, který upřesním na webových stránkách mateřské školy.

Vytvořeno: 27. 9. 2021
Poslední aktualizace: 27. 9. 2021 19:42