Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Zahájení školního roku 2021 / 2022

Typ: ostatní
Ve středu 1. září 2021
Milí žáci, vážení rodiče.
Léto končí a nový školní rok klepe na dveře. Doufáme, že prezenční výuka už nebude přerušována nepříznivým epidemickým vývojem a školní rok 2021 / 2022 proběhne v klidu, ve zdraví a pohodě tak, jak má.
 
Ve středu 1. září se setkáme všichni ve dvoře školy v 8:00 hodin. 

 

Organizace 1.září

Slavnostním přivítání, pak

        - 2. třída - 5.třída testování a třídnická hodina v kmenové třídě (bez přítomnosti rodičů),

                                    žáci si vezmou přezůvky.

        - 1. třída - třídnická hodina ve venkovním prostředí ve dvoře školy (s přítomností rodičů).

 

Předpokládané ukončení 9:30 hodin.

 

Provoz školní družiny a školní jídelny začne 2. září.

Pro účast ve školní družině a školním stravování je nutno žáky přihlásit a oběd nahlásit (viz. formulář v záložce JIDELNA nebo v budově ZŠ)

 

Organizace 2. září a 3. září

      - 1. třída - výuka 3 vyučovací hodiny  do 10: 45 hodin (pro přihlášené děti po té školní družina)

      - 2. třída až 5. třída - dle rozvrhu (bude předán první den ve škole)

 

Hygienická opatření

Ve škole proběhne antigenní testování žáků s frekvencí 3x po sobě, první test proběhne 1. září mimo 1. ročník (1. ročník se bude testovat 2. září), dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021.

Žáci nosí ochranný prostředek ve společných prostorech školy (chodby, jídelna, šatny, WC…)

Pokud se žák testování nepodrobí, bude se moci prezenční výuky účastnit za podmínek nastavených mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (použití ochrany dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole a školském zařízení, apod.).

Testování ve škole nepodstupují děti a žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného ve zdravotnickém zařízení (Ag test ne starší 72 hodin, PCR ne starší 7 dnů).

Přáli jsme si, aby nový školní rok už nebyl poznamenán epidemickými opatřeními. Bohužel tomu tak není. Jsme si vědomi toho, že mnohá omezení jak pro děti a učitele, tak také pro vás rodiče nejsou příjemná, ale věříme, že brzo pominou.

Žádáme vás o pochopení a vstřícnost při jejich dodržování.

 

Všichni zaměstnanci se už na naše žáčky těší 

 

Mgr. Miroslava Klímová

ředitelka školy


Vytvořeno: 29. 8. 2021
Poslední aktualizace: 31. 8. 2021 11:50
Autor: Správce Webu