Výuka na ZŠ počas opravy budovy

Informace o výuce na ZŠ počas opravy budovy

Výuka po čas opravy budovy školy bude probíhat

obřadní síň obecního úřadu

školní družina

Školní kuchyně výdejna

sportovní hala

1.9. 2020   8:00 hodin - zahájení školního roku zahrada za školou (za tělocvičnou), mokrá varianta sportovní hala (zde s ohledem na situaci Covid - 19 jen pro žáky a max. rodiče žáků 1. třídy - na tribunu s rouškou). Předpokládané ukončení cca 9:00 hodin.

Ve sportovní hale jsme využili šatny a místnost pro budoucí posilovnu, kde se nám podařilo vytvořit improvizované „třídečky“. Malé, ale vzhledem k málo početným třídám dočasně dostačující. Třetí třída bude dočasně na obecním úřadě v obřadní síni.

Od 2.9.2020 zahájíme provoz školní družiny ranní/odpolední i školní výdejny (2.9. až 4.9. pro žáky ve školní družině).

Vzhledem k současné situaci (Covid -19, oprava školní kuchyně, oprava budovy školy), žádáme rodiče, aby zvážili účast svých dětí v této době ve ŠD do doby obnovy provozu naší školní kuchyně.

Ve dnech 2.9. až  4.9. (tj. středa až pátek) budou obědy zajišťovány dovozem ze školní kuchyně (Babice), stravování po tyto tři dny bude určeno dětem ve školní družině.

Od pondělí  7.9.2020 by měla naše školní kuchyně zahájit provoz v opravených prostorách a uspokojíme všechny naše strávníky.

V případě nenadálé změny, vás budeme informování.

děkujeme za pochopení mimořádných opatření vzhledem k situaci Covid - 19 i vzhledem k opravám školy a školní kuchyně.

Věřím, že neobvyklé podmínky nijak nenaruší vzdělávání vašich dětí - našich žáků.

Mgr. Miroslava Klímová

Vytvořeno: 30. 8. 2020