Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Týdenní lyžařský kurz

Typ: ostatní
pro žáky naší školy

Vážení rodiče,

přicházíme s nabídkou týdenního lyžařského kurzu pro žáky naší školy. V loňském roce lyžařský svah Zlín zahájil týdenní dopolední výuku lyžování pro děti z okolních škol.

Cena kurzu je 3 500,- bez výbavy (vše k zapůjčení, s dětmi vyberou vhodné lyže a boty oni, vy se nemusíte o nic starat), s vlastní výbavou 3 300,-. Peníze se hradí do poloviny předchozího měsíce, než se zahájí lyžařský kurz. V ceně kurzu jsou skipasy, doprava autobusem až pod svah, certifikovaní instruktoři, pojištění, teplý čaj, oplatek. Lyžuje se denně 2 x 50minut. Veškeré vybavení si nechávají děti přes týden v uzamčené šatně na svahu. Přivezou s sebou v pondělí, domů vezmou až v pátek, přes týden jezdí jen s batůžkem a svačinou. Na oběd se vracíme zpět do školy.

Minimum dětí pro zahájení kurzu je 20, maximum 40. Budou rozděleni do družstev podle svých lyžařských dovedností. Vůbec nevadí, když někdo lyžovat neumí a na lyžích nikdy nestál. Výuku pro zbývající děti, které by zůstaly ve škole, přizpůsobíme.

Kurzy se rychle plní, je o ně velký zájem, proto prosím rozmyslete co nejdříve. Nejlépe během příštího týdne, abychom si mohli vybrat vhodný termín (únor, začátek března). Pokud by bylo dítě celý týden nemocné, vrací mu plnou částku. Pokud by nebyly vhodné sněhové podmínky, kurz se posune, pokud by sníh nebyl žádný, vrací plnou částku.

V pondělí pošleme všem dětem papírovou přihlášku, ať víme přibližný zájem. Pro závazné přihlášení pošleme další info, přihlašovali byste se přímo přes jejich webové stránky.

Budu ráda, když tuhle možnost využijeme, v dalších letech bychom se na kurz už nemuseli dostat, sněhu ubývá a zájem naučit děti lyžovat je velký.

Mgr. Soňa Vanderková


Vytvořeno: 6. 11. 2023
Poslední aktualizace: 6. 11. 2023 13:08
Autor: Správce Webu