Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Rozloučení s páťáky

Typ: ostatní
Rozloučení s páťáky V úterý 28.6. nejstarší žáci naší školy „páťáci“ pozvali na malou slavnost pana starostu, své rodiče, učitele i ostatní zaměstnance školy a všechny mladší spolužáky.

Ve své prezentaci „Jak šel čas“ zavzpomínali na celých pět let své školní docházky. Na učitele, školní výlety a další zážitky. Pak se představili ve svých medailoncích. Co mají rádi, po čem jim bude smutno, na co budou vzpomínat, kam po prázdninách půjdou do školy a čím by jednou chtěli být, jaké je jejich životní motto. Poté zatancovali rozlučkový tanec. Ostatní děti z nižších tříd pro ně připravili dárek v podobě miniopery Budulínek, autorské písničky, zábavné básně a žertovné písně.  Pan starosta Mgr. Vít Tomaštík každému absolventovi naší školy předal kytičku a malý dárek, knižní i sladkou odměnu dostali i od třídní paní učitelky Mgr. Pavly Duchové. Páťáci byli jste bezva. Tak se mějte.  Ředitelka školy Miroslava Klímová


Vytvořeno: 28. 6. 2022
Poslední aktualizace: 28. 6. 2022 21:01
Autor: Správce Webu