Hrajeme si s angličtinou

Letní kempy 2021

Od 12.7.2021 do 16.7.2021 bude probíhat na naší škole hravý intenzivní kurz angličtiny, kdy si děti nenásilně zopakují, upevní a procvičí angličtinu v přirozených situacích, hrách, běžném životě.

Kurz bude od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 a převážně bude probíhát v areálu školy. Svačiny, oběd a pitný režim bude pro děti zajištěn zdarma (jen dejte dětem vlastní láhve plastové či jiné nerozbitné na vodu).

Děti si vezmou přezůvky,  psací potřeby a poznámkový sešit.

Jelikož je tábor financován z projektu MŠMT musíme dodržet minimální počet žáků 15 (což je počet přihlášených žáků).

Proto prosím, všechny žáky, kteří jsou přihlášeni, aby v pondělí  8:00 s dobrou náladou dorazili do školy.  Neúplný počet žáků, by nám značně celou akci komplikoval.

Užijeme si hry, legraci i se něco spolu naučíme :-).  Na prázdninové setkání se těší

„Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy“

Mgr. Martina Klímová

Mgr. Miroslava Klímová

PS: V příštím týdnu budu mimo ČR, v nutném případě mě kontaktujte přes e-mail: zsspyt@zsspytihnev.cz

Letní kurz Ve zdravém těle zdravý duch proběhne za stejných pravidel jen v jiném termínu a jinou náplní od 16.8.2021 do 20.8.2021.

Vytvořeno: 1. 7. 2021
Poslední aktualizace: 16. 7. 2021 10:52